Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.0
Steal HeartRated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.5
Rules of LoveRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.0- GokusenRated ★ 5.0
- プライドRated ★ 5.0
A Man's StoryRated ★ 4.5