Series
Ratings
136
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Killing VoteRated ★ 1.5- UMA GAMERated ★ 2.0
- 찐따록: 인간 곽준빈Rated ★ 3.0
- WELCOME STORERated ★ 3.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
On a Starry NightRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Man vs. BeeRated ★ 1.5