Movies
Ratings
1307
FrankensteinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Mad Bills to Pay (or Destiny, dile que no soy malo)Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5