Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 3.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0- Black PeanRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 3.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
VivantRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5