Series
Ratings
17
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Royal NirvanaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 5.0
WayneRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0