Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.0
DreddRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Wild Wild WestRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0