Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0