Series
Ratings
131- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5- 아따맘마 Part 3Rated ★ 5.0
NolleowaRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
Village Survival, the EightRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Goldmissga GandaRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5