Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5