Series
Ratings
381
Shin's ProjectRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
The Murky StreamRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
The Decagon House MurdersRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
UntamedRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0- Crystal's BeatingRated ★ 2.5
Stone's CocoonRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.0