Movies
Ratings
38
TangledRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 2.0
SaltRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0