Movies
Ratings
505
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Long WalkRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Red OneRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5