Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0