Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- TruthRated ★ 4.5
- The Flying SuperboardRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- You and IRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Sons and DaughtersRated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 2.5
MobLandRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5