Series
Ratings
284- Dr. Stone SCIENCE FUTURE part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
How a Realist Hero Rebuilt the KingdomRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0