Movies
Ratings
366
Take This WaltzRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
BirthdayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 1.0