Series
Ratings
207
SuitsRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 4.0- 천하제빵Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2Rated ★ 3.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 2.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5