Movies
Ratings
41
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0