Titles you rated
Swan SongRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
CarolRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5