Titles you rated
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 1.0
JokerRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5