Movies
Ratings
100
My Name Is KhanRated ★ 1.0
The A-TeamRated ★ 1.0
The CallRated ★ 1.0
Running ScaredRated ★ 2.0
Tupac: ResurrectionRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 1.0
RedRated ★ 2.0
L.A. ConfidentialRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
BambiRated ★ 1.0
Cast AwayRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Think Like a ManRated ★ 1.0
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 1.0
Troll HunterRated ★ 1.0
AliensRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0