Titles you rated
Sing StreetRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Starring Jerry As HimselfRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5