Titles you rated
- Off The GridRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0