Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0