Titles you rated
CoherenceRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5