Movies
Ratings
264
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 2.0
Chico & RitaRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Microbe & GasolineRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
The Red TurtleRated ★ 4.5