Series
Ratings
81
CastleRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
BigRated ★ 1.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0