Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Hare+GuuRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0