Movies
Ratings
101
The DreamersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0