Titles you rated
Moonlight ShadowRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0