Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
M3GAN 2.0Rated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Sin and EvilRated ★ 2.0
Annabelle Comes HomeRated ★ 2.5
Fujii Kaze Love All Serve All Stadium LiveRated ★ 4.0
Fujii Kaze Stadium Live "Feelin' Good"Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
Revolver LilyRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 2.5
ZiamRated ★ 2.5
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 2.5
Kingdom 2Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.0
Re/MemberRated ★ 2.0
BrickRated ★ 2.0