Series
Ratings
57
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
RootsRated ★ 4.0- ブレイキング・バッド シーズン6Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 3.0