Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Tales of the NightRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0