Movies
Ratings
202
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 1.5
The Noel DiaryRated ★ 1.5
Sing 2Rated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Okay! MadamRated ★ 2.0
HustleRated ★ 2.0