Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HereticRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
TuesdayRated ★ 4.0
RadicalRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
PAW Patrol: The MovieRated ★ 3.5
September 5Rated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
JawanRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0