Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 4.0
The Snitch's Serenade: Tokyo Metropolitan Police Case File Season 1Rated ★ 3.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.5- Kyojo 2Rated ★ 3.0
Shingari - Yamaichi Shoken Saigo no SeisenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0
Blue SeedRated ★ 3.5- Wolf's RainRated ★ 4.0
- FREEDOMRated ★ 3.0