Movies
Ratings
74
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0