Movies
Ratings
128
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0