Series
Ratings
25
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5