Movies
Ratings
106
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Bluebird in My HeartRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DogManRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.0
The KillerRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0