Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
DamselRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 0.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Purple NoonRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 0.5