Movies
Ratings
142
Rain ManRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The StingRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
16 BlocksRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0