Series
Ratings
19
The HeirsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
The Chul's TourRated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0