Movies
Ratings
104
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Mega CrocodileRated ★ 0.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5