Series
Ratings
34
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 3.0- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 1.5
- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5