Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
FlowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0