Titles you rated
Wall to WallRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Book of SolutionsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
The Taste of TeaRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
HoneySweetRated ★ 2.5