Titles you rated
My NameRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
My First First Love Season 2Rated ★ 2.0
My First First LoveRated ★ 3.5
Love O2ORated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0