Movies
Ratings
777
ParasiteRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
ShutterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0