Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0